Bewonerscommissie Meester Broerensingel aan de slag
Vorig jaar kwam de bewonerscommissie van het woongebouw Meester Broerensingel in Rosmalen met het initiatief om rondom het gebouw bloemenperken en een kruidentuin te maken. Of wij hen daarbij konden hepen? Dat konden we zeker.
We hebben de leden van de bewonerscommissie Meester Broerensingel in contact gebracht met de wijkwerker van welzijnsorganisatie Farent en de wijkmakelaar van de gemeente. De wijkwerker heeft de bewonerscommissie geholpen met de aanvraag van het wijk- en dorpsbudget van de gemeente. En vanuit dit budget zijn de planten gekocht.
De gemeente heeft vervolgens geholpen met de grotere werkzaamheden, waarbij een graafmachine nodig was. Afgelopen vrijdag gingen de bewoners – met gepaste afstand en voorzorgsmaatregelen – ook zelf aan de slag. En zie hier het resultaat!
Reacties