Nieuw groen dak voor Plein 1969
Samen met aannemer Jansen Huybregts plaatsten we begin april groen daken op Plein 1969 in Heeswijk Dinther. De bestaande daken waren lek en aan vervanging toe. Zo’n groen sedum dak is niet alleen mooi, maar biedt ook voordelen voor de bewoners en het milieu. Ook plaatsten we zonnepanelen. Door het sedum blijven de zonnepanelen koeler waardoor het rendement hoger is. Een top combinatie dus!
De voordelen van een groen dak
Groen daken:
- zorgen ervoor dat de woning koeler is in de zomer.
- gaan ongeveer twee keer zo lang mee dan reguliere dakbedekking.
- zorgen voor een betere geluidsisolatie.
- verbeteren de luchtkwaliteit
- verhogen de biodiversiteit in de omgeving.
Doordat een groen dak zwaarder is dan een regulier dak, kan dit niet overal geplaatst worden. Onze ambitie is om de komende jaren, waar het kan, groen daken te plaatsen.
Het sedum dak is nu nog niet zo groen. Zodra de plantjes gaan groeien wordt het dak nog mooier.
Reacties
Ik wilde weten of mijn huis in aanmerking komt voor zonnepanelen.
Pauwkesstraat6
Liempde 5298 tw
Beste Ingrid,
Zie deze pagina voor meer informatie over ons beleid met betrekking tot zonnepanelen: https://www.wonenbijjoost.nl/duurzaamheid/zonnepanelen/
Als u dit contactformulier invult beoordelen we uw aanvraag en hoort u binnen 10 werkdagen iets van ons: https://www.wonenbijjoost.nl/interesse-zonnepanelen/
Groet,
Sanne van JOOST